Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman otrzyma świąteczną misję - złoczyńcy kradną prezenty!

Za darmo dla wszystkich.

Studio Io-Interactive poinformowało, że już 13 grudnia opublikuje nową, darmową misję do skradanki Hitman. Świąteczny scenariusz opowie o mordowaniu złodziei prezentów.

Akcja toczy się na terenie Paryża. Lokacja została dostosowana do zimowego okresu, z wszechobecnym śniegiem, choinkami, dekoracjami i pudłami z podarkami.

Harmonogram aktualizacji na grudzień

Choć misja będzie dostępna za darmo na wszystkich platformach sprzętowych, to twórcy gry apelują jednocześnie o wpłaty na konta organizacji charytatywnej World Cancer Research Fund.

„Niestety, nie wszyscy zgromadzeni na pokazie mody w Paryżu chcą dzielić się świąteczną atmosferą” - czytamy na oficjalnej stronie. „Dwaj złodzieje dostali się na teren imprezy i kradną prezenty.”

„Jako Agent 47, twoim zadaniem jest powstrzymanie rabusiów, na dobre. Jeśli dotrzesz do podarunku jako pierwszy, otwórz go i wykorzystaj zawartość, do pozbycia się bandytów...”

Zobacz: Hitman - poradnik i opis przejścia

Jak widać, rozwiązanie problemu znikających prezentów jest dość radykalne, ale czego nie robi się dla świątecznej atmosfery. Jak wskazuje powyższy opis, nie zabraknie także nowych narzędzi zbrodni.

Aby nie blokować postępów, gracze będą mogli wybrać z poziomu menu, którą misję w Paryżu chcą wykonać - zimową Holiday Hoarders czy standardową, Showstopper.

Jednocześnie opublikowano harmonogram grudniowych aktualizacji gry. Oprócz opisywanej misji otrzymamy pięć wyzwań snajperskich w Sapienzie, dwa nieuchwytne cele oraz kontrakt eskalacji.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze