Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Halo Infinite ukaże się w listopadzie - twierdzi aktor głosowy

O jedno zdanie za dużo?

Jeden z aktorów głosowych Halo Infinite przekonuje, że produkcja zadebiutuje na rynku w listopadzie bieżącego roku.

Verlon Roberts, który jest w obsadzie kolejnej odsłony serii strzelanek, niedawno uczestniczył w podcaście Fadam and Friends. Na antenie audycji stwierdził, że grę „opóźniono do listopada”, ale nie podał dokładnej daty. Wspomniany fragment znajduje się w 10. minucie materiału:

Nie jest jasne, na ile informacja o terminie debiutu jest prawdziwa. Niewykluczone, że aktor zaangażowany w powstawanie tytułu faktycznie wie, kiedy pozycja trafi na rynek, ale być może przekazał szczegóły przedwcześnie. Według oficjalnych wieści od Microsoftu, projekt powinien pojawić się jesienią.

Roberts ujawnił również, że w strzelance wcieli się w spartana Griffina. Postać nie była obecna w żadnej z gier z cyklu, ale znana jest z Shadows of Reach - wydanej w ubiegłym roku powieści osadzonej w uniwersum cyklu.

Halo Infinite miało ukazać się pod koniec 2020 roku

Halo Infinite miało ukazać się wraz z Xbox Series X/S, ale premierę tytułu opóźniono. Debiut przesunięto po krytyce, z jaką spotkała się prezentacja produkcji - fani narzekali między innymi na jakość oprawy graficznej.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze