Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Halo 5: Guardians bez kooperacji na podzielonym ekranie w kampanii

Piętnaście dodatkowych map do trybu sieciowego za darmo.

Halo 5: Guardians nie umożliwi wspólnej rozgrywki na podzielonym ekranie w kampanii dla pojedynczego gracza - informuje IGN powołując się na nowy numer magazynu Game Informer.

Nie wiadomo, czy split-screen będzie dostępny poza kampanią.

Wczoraj informowaliśmy, że bohaterowi Halo 5 towarzyszyć będzie oddział żołnierzy. Kooperacja nawet czwórki graczy jest możliwa, ale wyłącznie za pośrednictwem sieci. Zaznaczono jednak, że tryb współpracy nie będzie wymagał posiadania abonamentu Gold.

Ponadto, deweloperzy z 343 Industries podkreślili, że w dniu premiery w grze znajdzie się 20 map w trybie wieloosobowym. Dodatkowe 15 lokacji gracze otrzymają w formie bezpłatnego DLC do czerwca 2016 roku.

Potwierdzono także, że możliwe będzie wydawanie poleceń członkom zespołu w kampanii. Wskażemy cel, rozkażemy przejąć kontrolę nad pojazdem.

Twórcy zapowiedzieli, że w grze znajdzie się zupełnie nowy tryb rozgrywki sieciowej. Jest on podobno „spełnieniem marzeń projektantów i graczy”.

Bonnie Ross z 343 Industries wypowiedziała się na temat stanu technicznego The Master Chief Collection. Przyznała, że powinny były odbyć się odpowiednie testy przed premierą kolekcji. Zaznaczyła, że „żadne Halo nie ukaże się już bez wcześniejszych testów beta”.

Halo 5: Guardians ukaże się 27 października na Xbox One.

Cover image for YouTube videoHalo 5: Guardians Game Informer Coverage Trailer

Masz chwilkę? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Halo 5: Guardians

Xbox One

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze