Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gwiazda Marvela promuje remaster Diablo 2 w nowym zwiastunie

"Pan Terroru powrócił".

Blizzard opublikował kolejny zwiastun promujący Diablo 2: Resurrected. W przeciwieństwie do wcześniejszych materiałów, w trailerze pojawili się prawdziwi aktorzy.

W nagraniu wystąpił Simu Lu, czyli najnowsza gwiazda filmów Marvela. Artysta wciela się bowiem w tytułowego bohatera „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni” - produkcji, która na ekrany kin trafiła na początku września.

W zwiastunie aktor odgrywa rolę tajemniczego mężczyzny, który przychodzi do księdza, by uzyskać rozgrzeszenie za czyny, jakie dopiero popełni. Duchownemu tłumaczy, że „Pan Terroru powrócił” i musi zabijać, aby powstrzymać zagrożenie.

Zobacz także: Diablo 2: Resurrected - Poradnik, Solucja

Diablo 2: Ressurected to odświeżona wersja klasyka z 2000 roku, oferująca znacznie udoskonaloną grafikę i usprawnioną rozgrywkę. Gra ukaże się już jutro, 23 września, na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i Switch.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze