Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Coś dużego” zmierza do Diablo 2 Resurrected

Gdy twórcy milczą, fani spekulują.

Sporo dzieje się w świecie Diablo, ale ciepło przyjęte Diablo 2 Resurrected sprawiało ostatnio wrażenie zepchniętego na dalszy plan. Twórcy nie zapomnieli jednak o klasyku przeżywającym drugą młodość i zapowiadają „dużą aktualizację”, która powinna trafić na serwery testowe w przyszłym tygodniu.

Kończy się wówczas także pierwsza drabinka (sezon) w Diablo 2 Resurrected. W związku z tym fani zapytali menedżera społeczności na forum Blizzarda o przyszłość gry:

„Wiem, że na froncie D2R było trochę cicho, zwłaszcza że pojawiło się sporo wiadomości o wszystkich innych tytułach z serii”. - napisał PezRadar. - „Ale nie obawiajcie się, zamierzamy podzielić się z wami wiadomościami na temat PST [publicznych serwerów testowych - dop. red.] w przyszłym tygodniu”.

PezRadar napisał też, że to „duża funkcja”. Na forum najczęściej pojawiają się głosy mówiące o zmianach w systemie skrytek (jak zakładki dedykowane runom, klejnotom czy złotu), migracji postaci z trybu online do trybu offline, filtrze łupów czy o poprawkach ustawień protokołów sieciowych TCP/IP, a nawet o wprowadzeniu do gry domu aukcyjnego.

Niektórzy użytkownicy są jednak zdania, że to coś znacznie większego - dom aukcyjny, wprowadzenie rozgrywki międzyplatformowej lub zupełnie nowa zawartość dla tej 22-letniej gry. Odpowiedź poznamy a w najbliższych dniach.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Diablo II

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.
Komentarze