Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 2 Resurrected dostało aktualizację z trybem rankingowym

Jest też nowe renderowanie.

Po trwających od marca testach, Diablo 2: Resurrected otrzymało aktualizację 2.4, wprowadzającą do gry między innymi oczekiwany tryb rankingowy – znany lepiej zapewne jako „drabinka”.

Na pierwszy sezon jeszcze poczekamy – start w nocy z 28 na 29 kwietnia. Opcjonalny system rywalizacji zaoferuje cztery tryby do wyboru: klasyczny oraz hardkorowy, z dodatkowym podziałem na cztery lub pieć aktów (łącznie z dodatkiem).

Zabawę zaczynamy zawsze z nową postacią, a każda z opcji ma własną tablicę wyników, gdzie gracze rywalizują o zdobycie doświadczenia w ograniczonym czasie. Pod koniec sezonu postacie zostaną przeniesione do trybów nierankingowych, pozwalając zachować wywalczony łup.

Aktualizacja 2.4 wprowadza także dodatkowe opcje w renderowaniu klasycznej oprawy graficznej, gdzie opcje są teraz trzy: „GDI”, „Glide” oraz „Resurrected”. Ta ostatnia – rekomendowana przez twórców - wykorzystuje emulację Glide z poprawkami w celu wyeliminowania artefaktów.

Do tego zmiany w Uber Diablo - postępy w sprzedaży Kamieni Jordana dla każdego trybu gry są przechowywane w regionalnych bazach danych. Do tego całe mnóstwo modyfikacji w balansie i umiejętnościach postaci – pełna lista na oficjalnej stronie.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze