Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wkrótce start 5. sezonu rankingowego Diablo 2: Resurrected

Czas wskoczyć na drabinkę.

Trwa nowy sezon Diablo 3, a w październiku kolejny rozpocznie się w Diablo 4, więc Diablo 2: Resurrected nie może być gorsze. Blizzard podał daty startu 5. sezonu rankingowego.

„Choć potędze twego oręża uległy już niezliczone szeregi demonów, piekielny szturm nie ustaje. Sanktuarium potrzebuje swego zbawcy! Wróć do gry 28 września, by siać zniszczenie w armii Gorejących Piekieł” - czytamy w dość górnolotnym opisie na oficjalnej stronie produkcji.

Sezony w Diablo 2 Resurrected działają nieco inaczej niż w nowszych odsłonach serii. Brakuje większych innowacji pod względem mechaniki rozgrywki czy nowych treści, a główną atrakcją jest po prostu jak najszybsze awansowanie na 99. poziom, wyprzedzając innych uczestników wyścigu.

Drabinka nie kłamie

Jak poprzednie, 5. sezon rankingowy zaoferuje cztery różne tryby rozgrywki oraz rankingi: cztery akty bez dodatku Lord of Destruction lub też z dodatkiem, z dodatkowym podziałem na standardowe granie oraz na tryb hardcore, w którym po śmierci musimy zaczynać od początku.

Blizzard przypomniał też, co stanie się z przedmiotami zgromadzonymi przez postacie w 4. sezonie rankingowym. „Wszystkie przedmioty znajdujące się we wspólnej skrytce danej grupy postaci zostaną przeniesione do nowych zakładek skrytki, z zaznaczonym polem Poprzedni. Można z nich jedynie wyjmować przedmioty. W tym momencie wszystkie przedmioty z 3. sezonu rankingowego przechowywane w tych zakładkach zostaną utracone” - wyjaśniono.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze