Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Obszary Grozy już w Diablo 2 Resurrected. Aktualizacja 2.5 gotowa do pobrania

Przyśpieszą rozwój postaci.

Do Diablo 2 Resurrected - zremasterowanej wersji przeboju z 2000 roku - trafiła aktualizacja 2.5, wprowadzająca nowe, endgame’owe strefy. Zaoferują one możliwość szybkiego rozwoju postaci, bez potrzeby grindu.

Jak czytamy w opisie łatki, Obszary Grozy mają pomóc graczom osiągnąć 99. poziom doświadczenia. Raz na godzinę znajdziemy w nich przeciwników silniejszych od naszej postaci o co najmniej dwa poziomy, co znacznie przyśpieszy proces levelovania.

Aby odblokować nowe strefy należy najpierw ukończyć grę wraz z dodatkiem Lord of Destruction, czyli krótko mówiąc - pokonać Baala. Wejście do Obszaru Grozy będzie wyraźnie sygnalizowane specjalnymi efektami wizualnymi oraz dźwiękowymi.

Twórcy zapowiedzieli również, że już 6 października wystartuje kolejny sezon rozgrywek rankingowych, podczas którego pościgamy się z innymi graczami o zdobycie upragnionego 99. poziomu.

W grze pojawią się także Talizmany Osłabienia, zmniejszające odporności przeciwników. Będą wypadać tylko z oponentów w Obszarach Grozy.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze