Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA: The Trilogy w końcu trafiło na Steam, ale bez aktualizacji

Ostatnia większa łatka ma już prawie rok.

Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition od czasu premiery w listopadzie 2021 roku pozostaje w raczej opłakanym stanie, co nie przeszkodziło najwyraźniej w wydaniu zestawu na kolejnej platformie - na Steamie.

Pakiet dostępny jest wyłącznie w całości i kosztuje 269 złotych. Do 2 lutego obowiązuje 50-procentowa przecena, więc produkcje można kupić za 134,50 zł.

Wieści na temat rychłego debiutu na Steamie pojawiały się już jakiś czas temu. Wtedy mówiono także o Epic Games Store, gdzie kolekcji na razie jednak nie ma.

The Definitive Edition ukazało się w listopadzie ubiegłego roku, odświeżając GTA 3, Vice City oraz San Andreas. Pakiet natychmiast zebrał masę negatywnych opinii i krytyki za fatalną jakość wykonania. Rockstar wycofał nawet ze sprzedaży oryginalne wersje tytułów, co tylko spotęgowało gniew - firma szybko wycofała się z decyzji.

Twórcy przygotowali kilka mniejszych łatek, lecz dzisiaj pakiet remasterów nadal nie prezentuje się zbyt zachęcająco. Wydaje się, że najwięcej pracy włożono w najstarsze GTA 3, podczas gdy pozostałe tytuły - zwłaszcza San Andreas - nawet dzisiaj lepiej sprawdzać w klasycznej odsłonie.

Fani mieli nadzieje, że publikacja na Steamie przełoży się na kolejny patch - nic z tego. Ostatni update - z października - przygotowywał właśnie do premiery na Steamie i w Epic Games Store, a po większe poprawki w samych grach musimy cofnąć się do lutego ubiegłego roku.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition

Android, iOS, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze