Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Najmniej lubiane GTA trafi do Netflix Games

Zremasterowana trylogia dla subskrybentów.

Usługa Netflix Games wzbogaci się niedługo o trzy gry z serii Grand Theft Auto. Zła wiadomość jest taka, że mowa o legendarnym wydaniu GTA Trilogy, które zasłynęło z najbardziej kontrowersyjnej premiery w historii studia Rockstar Games.

Jak dowiadujemy się z oficjalnego komunikatu, już 14 grudnia do katalogu trafią mobilne odsłony GTA 3, GTA: Vice City oraz GTA: San Andreas - wszystkie w wydaniu Definitive Edition, oferującym zremasterowaną oprawą graficzną. Subskrybenci pobiorą trylogię ze sklepów App Store, Google Play oraz przez aplikację Netflixa.

GTA Trilogy zadebiutowało w katastrofalnym stanie technicznym, co spotkało się oczywiście z chłodnym odbiorem graczy. Tak zwana edycja ostateczna zawierała masę błędów i niedoróbek, które trzeba było naprawiać jeszcze przez długi czas po premierze.

Ostatecznie trylogię udało się doprowadzić do poziomu grywalności, choć - zdaniem eskpertów - do ideału brakuje sporo nawet dzisiaj, ponad dwa lata po premierze. Opłakany stan nie był przeszkodą do wydania gier na kolejnych platformach, w tym choćby właśnie na urządzeniach mobilnych.

Przypomnijmy, że usługa Netflix Games dostępna jest dla każdego użytkownika platformy, niezależnie od posiadanego wariantu subskrybcji. O planach dodania serii GTA do oferty słyszeliśmy już w październiku, gdy na jaw wyszło, że streamingowy gigant jest zainteresowany wzbogaceniem katalogu o tytuły na licencji uzyskanej od Takes-Two.

Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition uzupełnia rosnący katalog ponad 80 gier mobilnych, w tym najbardziej kultowych tytułów z wszystkich możliwych gatunków” - podsumowano w komunikacie. Wcześniej firma nawiązała współpracę z Ubisoftem, w ramach której powstaje mobilny spin-off serii Assassin's Creed oraz dwa inne eksluzywne tytuły.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition

Android, iOS, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze