Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA Online - Dozbrojenie: produkcja i sprzedaż towaru

Na co przeznaczyć zasoby i jak handlować towarem.

Wszelkie początki związane z nowymi dodatkami do GTA Online są bardzo trudne. Nie inaczej ma się sprawa z DLC o tytule Dozbrojenie, w którym możemy założyć lub dołączyć do organizacji zajmującej się projektowaniem i produkowaniem broni, którą później sprzedajemy z relatywnie dużym zyskiem.

Dołączenie do istniejącej organizacji nie wymaga od gracza kupna bunkra, jednak gdy chcemy być swoim własnym szefem, musimy zainwestować w nieruchomość ponad milion wirtualnych dolarów. Cały proces opisywaliśmy szerzej na stronie, na którą przejdziesz po kliknięciu w następujący link - GTA Online: Dozbrojenie - jak kupić bunkier.

Zanim na poważnie zaczniesz zajmować się badaniem nowych technologii lub produkowaniem oręża, będziesz musiał zwrócić szczególną uwagę na pasek ilości zasobów. Wyświetli ci się on automatycznie po wejściu do bunkra. Pamiętaj, że badania i produkcja nie są możliwe, gdy nie posiadasz żadnych zasobów.

Musisz je więc regularnie zdobywać, najlepiej nie kupując ich, gdyż jest to zupełnie nieopłacalne. Potencjalny przychód będzie bowiem niższy, niż inwestycja gotówki. Może się więc przez to okazać, że zamiast zysku, twój biznes będzie przynosił straty. Więcej o kwestii zasobów możesz przeczytać klikając następujący link - GTA Online: Dozbrojenie - jak zdobywać zasoby.

Na samym początku warto inwestować w produkcję, zwłaszcza jeśli nie posiadasz zbyt dużo wirtualnej gotówki. Przypisanie załogi do danej gałęzi odbywa się po skorzystaniu z komputera w bunkrze i wybraniu zakładki „Zarządzaj kadrą”. Utrzymuj zasoby, aby produkcja cały czas działała. Po jakimś czasie wróć do bunkra.

Pierwsze sprzedaże może nie przyniosą ogromnych pieniędzy, ale warto dać czas i rozkręcić swój zbrojeniowy biznes.

Pasek ilości towaru powinien wzrosnąć, dzięki czemu zostanie odblokowana możliwość sprzedaży towaru. W tym celu przejdź do zakładki „Sprzedaj towar”. Twoim oczom powinien ukazać się podobny widok do tego z powyższego obrazka.

Jak możesz zauważyć, otrzymaliśmy dwa nowe przyciski, dzięki którym możliwe będzie sprzedanie wyprodukowanych dóbr w różnych miejscach. Mniej płatne - w tym przypadku hrabstwo Blaine - jest prostsze do ukończenia, głównie dzięki krótkiej drodze do przebycia.

Jeśli zaś chodzi o drugą opcję - przykładowo Los Santos - czeka cię dłuższa droga, ale znacznie większy zarobek. W czym tkwi zatem haczyk? W każdym przypadku transportowania dóbr będziesz atakowany przez nieprzyjaciół. Co ciekawe, będą to wrogowie sterowani przez sztuczną inteligencję, ale do odbicia towaru mogą dołączyć także gracze znajdujący się w tej samej sesji.

Czasami misje związane z dostarczeniem towaru będą wymagały od ciebie odwiedzenia co najmniej kilku miejsc, w których będziesz musiał również pozbyć się grup stawiających opór. Dopiero po zrealizowaniu wytycznych możliwe będzie kontynuowanie zadania, podczas którego nie możesz być pewny o uspokojenie sytuacji.Po zrealizowaniu celu na twoje konto zostanie przekazana ustalona kwestia. Pamiętaj, że misje sprzedaży wyprodukowanych towarów wykonuje się znacznie łatwiej, gdy wśród znajomych posiadamy dobrze zorganizowanych graczy z celnym okiem. Ukończenie misji tego typu w pojedynkę jest oczywiście możliwe, ale znacznie trudniejsze.

Komentarze

More On Grand Theft Auto V

Najnowsze artykuły