Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gracze Remnant 2 odkryli sposób na darmowy reset cech postaci

Można sporo zaoszczędzić.

Przyjęło się, że resetowanie umiejętności lub nawet wyglądu postaci w grach nie należy do najtańszych mechanik. Nie inaczej jest w przypadku Remnant 2. Na szczęście jeden z graczy odkrył sztuczkę, która pozwala przebrnąć przez cały proces praktycznie za darmo.

Mowa tak naprawdę nie tyle o sztuczce, co najzwyczajniejszym błędzie gry, który z pewnością zostanie za jakiś czas naprawiony. Jak opisuje serwis PCGamer, opierając się na doniesieniach jednego z graczy, sprawa jest całkiem prosta i nie wymaga zbytniego kombinowania.

Do zresetowania cech postaci będziemy potrzebować Orb of Undoing, który zakupimy u Williama w lokacji Ward 13 w zamian za 3 szt. Luminite crystals oraz 2500 złomu. Najtrudniejsza część już za nami. Teraz wystarczy użyć przedmiotu, wykonując w tym samym momencie unik - najlepiej wielokrotnie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w teorii jednorazowy Orb zostanie w ekwipunku, a my wzbogacimy się o cenne punkty do rozdania.

I Found A Way To Reset Your Skill Points Without Buying More Orbs of Undoing
by u/NonHeroJC in remnantgame

NonHeroJC - autor wpisu na forum - przyznał, że udało mu się anulować animacje resetu postaci podczas gry na kontrolerze. W komentarzach pojawił się jednak wpis niejakiego sleepingpeaksl, który potwierdził, że sztuczka zadziała także przy rozgrywce za pomocą myszy i klawiatury.

Sprawa nabrała już sporego rozgłosu, więc możemy się spodziewać, że deweloperzy naprawią przydatny błąd w jednej z nadciągających aktualizacji. Studio Gunfire Games zapewniało już bowiem, że zdaje sobie sprawę z problemów gry i zamierza wydawać regularne łatki. Pozostaje trzymać kciuki, że zespół skupi się w pierwszej kolejności na usprawnieniach wydajności.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Remnant 2

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze