Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Remnant 2 - Mother Mind: walka z bossem

Jak pokonać bossa Mother Mind.

Mother Mind to boss w Remnant 2, którego spotkasz w lokacji: The Nameless Nest. To boss, który jest łatwy w pokonaniu, szczególnie jeśli posiadasz broń atakującą kilku przeciwników. Poniżej znajdziesz opis starcia i informacje, które pomogą ci przy walce z bossem.


Mother Mind - jak się przygotować

Do walki z bossem polecamy się przygotować w kilku aspektach:

  • Przed walką warto zakupić eliksir Chilled Steam, który zapewnia nam 10% więcej prędkości ruchu przez 60 sekund. Można go kupić u Mudtootha w Ward 13. Obszar walki jest duży, a mobilność pomaga w unikaniu obrażeń.
  • Dobrym pomysłem może okazać się też zakup mikstury Paliwo Rakietowe (eng. Rocket Fuel), która zwiększa szybkość strzelania o 10% oraz ataku wręcz o 15% na czas 20 sekund. Można ją zakupić u Reggiego w lokalizacji Ward 13.
  • Zaopatrz się w broń, która atakuje jednocześnie kilku wrogów.

Mother Mind - jak pokonać bossa

  • Walka odbywa się na okrągłej arenie składającej się z czterech kamiennych platform. Kluczowe w tym starciu jest przeskakiwanie na kolejne platformy, gdy boss zaczyna uruchamiać specjalny atak [1].
  • Ataki przeciwnika są proste i przewidywalne. Walkę można prędko wygrać.
  • Jednym z ataków bossa jest uderzenie pazurem o platformę [2] i przyciąganie ich w swoją stronę. Ataku można prosto unikną fikołkiem. Atak nie stanowi zagrożenia.
  • Specjalny atak polega na podwójnym uderzeniu platformy. Można go rozpoznać po tym, że boss zaczyna się intensywnie świecić na czerwono[3]. Za pierwszym razem nic się nie dzieje. Za drugim platforma ulega zniszczeniu powodując natychmiastową śmierć. aby tego uniknąć należy przeskoczyć na sąsiednią platformę. Cykl się powtarza aż do czwartej platformy.
  • Dodatkowym atakiem jest wystrzelenie czerwonych kul kwasu [4], zadających ataki obszarowe po wejściu w obszar. Unikamy tych plam, patrząc na trajektorię lotu kul.
  • Walka jest banalnie prosta i nie powinna stanowić problemu. Od czasu do czasu będą się również pojawiać latający wrogowie [5]. Należy użyć na nich broni atakującej kilku przeciwników jednocześnie, a nie sprawią problemu.

Następnie: Remnant 2 - Primogenitor: walka z bossem

Spis treści: Remnant 2 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Remnant 2 - Legion: walka z bossem

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Remnant 2

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze

Jan Machejek

Współpracownik

Komentarze