Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Remnant 2 - Corruptor: walka z bossem

Jak pokonać bossa Corruptor.

Corruptor to boss w Remnant 2, którego spotkasz w lokacji:The Great Bole. Boss posługuje się kamiennym strażnikiem, który służy mu za marionetkę. Poniżej znajdziesz opis starcia i informacje, które pomogą Ci przy walce z bossem.


Na tej stronie:


Corruptor - jak się przygotować

Do walki z bossem polecamy się przygotować w kilku aspektach:

  • Przed walką warto zakupić eliksir Chilled Steam, który zapewnia nam 10% więcej prędkości ruchu przez 60 sekund. Można go kupić u Mudtootha w Ward 13. Obszar walki jest duży, a mobilność pomaga w unikaniu obrażeń.
  • Dobrym pomysłem może okazać się też zakup mikstury Paliwo Rakietowe (eng. Rocket Fuel), która zwiększa szybkość strzelania o 10% oraz ataku wręcz o 15% na czas 20 sekund. Można ją zakupić u Reggiego w lokalizacji Ward 13.
  • Broń zadająca duże obrażenia krytyczne.

Corruptor - jak pokonać bossa

  • Boss to tak naprawdę dwie postacie. Pierwsza z nich to Corruptor, który przez większość czasu pozostaje nieruchomy. Drugim jest kamienny strażnik, którym steruje i który skupia się na ataku z bliska. Jedynym momentem ruchu Corruptora, jest sytuacja, w której leci leczyć kamiennego strażnika. Odsłania wtedy swój czuły punkt [1], który należy atakować, żeby zadać obrażenia krytyczne.
  • Z tego względu taktyka skupia się na atakowaniu kamiennego strażnika, ucieczce na inną platformę i wyczekiwaniu momentu, w którym podleci Corruptor.
  • W trakcie rozgrywki trzeba być w ciągłym ruchu i przeskakiwać z jednej platformy na drugą, aby uniknąć śmiertelnego ataku obszarowego Corruptora w formie czerwonego lasera [2], pokrywającego całą jedną alejkę.
  • Groźnym atakiem ze strony strażnika, jest moment, w którym odłącza swoje ramiona [3]. Wysyła je wtedy w twoją stronę i zaczyna nimi kręcić niczym kołowrotkiem. Ramionom można zadać obrażenia i posiadają własny pasek życia, więc koniecznie je atakuj. Bo zakończeniu tego ataku i powrocie do właściciela, obrażenia które zadałeś zostaną doliczone do pasku życia bossa.
  • Innym atakiem strażnika, jest bezpośredni atak ramionami z bliska [4]. Przeciwnik będzie kręcił ramionami analogicznie jak w przypadku ich odłączenia.
  • Boss nie posiada innych ataków i jest prosty w potyczce. Tak naprawdę jedynym poważnym zagrożeniem jest atak laserem, a reszty można spokojnie uniknąć. Skup się na atakowaniu wrażliwego punktu bossa, a wygrasz raz dwa.

Następnie: Remnant 2 - Legion: walka z bossem

Spis treści: Remnant 2 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Remnant 2 - Barghest the Vile: walka z bossem

Read this next