Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gracze przeniosą sporo treści z Call of Duty: Modern Warfare 2 do MW3

Są pewne wyjątki.

Activision opisało w szczegółach zasady przenoszenia odblokowanych skinów - i nie tylko - z Call of Duty: Modern Warfare 2 do nadchodzącego Modern Warfare 3.

„Po raz pierwszy w historii Call of Duty, ogromna część zawartości z poprzedniej gry Modern Warfare zostanie przeniesiona i będzie dostępna w następnym tytule” - czytamy w opisie. Mowa zresztą nie tylko o MW2, ale także o elementach, które odblokowaliśmy w Warzone.

Transfer obejmie „bronie i elementy kosmetyczne, w tym pakiety, operatorów oraz inne nagrody i odblokowane treści z gry” - zapewnia wydawca. Wyjątkiem są rzeczy związane z systemami rozgrywki, których w Modern Warfare 3 po prostu nie będzie.

Jako przykład podano pojazd TAV z Warzone lub też inne części wyposażenia. Jeśli tych nie będzie w Modern Warfare 3, nie zobaczymy także skinów, które wcześniej dla nich odblokowaliśmy. Brzmi raczej logicznie, jeśli zawartości tego typu w grze nie znajdziemy.

Inne zastrzeżenia to fakt, że odblokowana muzyka (Wartracks) nie zostanie przeniesiona do nowej gry. Co więcej, „prawo nie działa wstecz”, więc niemożliwy będzie też transfer „do tyłu”, a więc z nowego Modern Warfare 3 do starszego Modern Warfare 2.

Wszyscy zdobyci operatorzy i skiny operatorów odblokowane w MW2 będą czekały na nas w MW3, włącznie z elementami, które nie są już dostępne w sprzedaży lub były dostępne tylko przez ograniczony czas, choćby w ramach nagród sezonowych. Nowi gracze oczywiście nie otrzymają dostępu do tych treści, więc będziemy mogli wyróżnić się na polu walki.

Przeniesiemy też wszystkie schematy broni, dodatki do nich i kamuflaże. Niektóre gadżety będzie można podpiąć także pod nowe elementy arsenału, wprowadzane już wyłącznie w Modern Warfare 3. Transfer obejmie też zawieszki na karabiny, naklejki, emblematy, ekrany ładowania, karty i skórki pojazdów (biorąc pod uwagę powyższe zastrzeżenia).

Po serii przecieków, Activision potwierdziło Call of Duty: Modern Warfare 3 w ubiegły poniedziałek. Premiera 10 listopada.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze