Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gracze Call of Duty mogą wydać 80 dolarów na rękawicę, która nic nie robi

No, prawie.

Miłośnicy Call of Duty z „ciekawością” przyjęli nowy przedmiot kosmetyczny w Modern Warfare 3 i Warzone. Rękawica B.E.A.S.T. nawiązuje do filmu „Godzilla i Kong” i nie robi zbyt wiele, ale kosztuje 80 dolarów.

Za taką kwotę można kupić całkiem nową grę. W tym konkretnym przypadku mowa o równowartości w punktach CoD, a sytuacja jest nieco bardziej skomplikowana. Aby uzyskać „możliwość” odblokowania sprzętu, musimy kupić cztery pakiety inspirowane kinową produkcją, każdy za około 20 dolarów.

„Rozbawienie” graczy dodatkowo potęguje fakt, że przedmiot kosmetyczny niczym specjalnym się nie wyróżnia. Zastępuje nóż czy inną broń białą podczas standardowego ataku na krótki dystans, ale poza tym równowartość ponad 300 złotych to tylko specjalna animacja inspekcji uzbrojenia.

Warto być może dodać, że zakup czterech pakietów przełoży się na dostęp także do szeregu innych elementów kosmetycznych, skinów i malowań broni, więc nie do końca można powiedzieć, że za 80 dolarów dostaniemy tylko rękawicę - jeśli jednak z jakiegoś powodu chcemy tylko ten przedmiot, będziemy musieli wydać właśnie tyle.

„Pamiętacie, gdy społeczność pracowała razem, by odblokować rękawice bokserskie w Black Ops 3, za darmo?” - wspomina stare, dobre czasy jeden z komentujących. „Czy to mocne w Warzone?” - zastanawia się za to kto inny, być może rozważając zakup...

Read this next