Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

CoD Modern Warfare 3 Zombies - wyrwy: do czego służą, wszystkie lokacje

Korzystanie z portali.

Podczas gry w tryb Modern Warfare Zombies w grze Call of Duty Modern Warfare 3 ważne jest sprawne poruszanie się po mapie. Jedną z najsprawniejszych metod przemieszczania się w obrębie lokacji są tzw. wyrwy. Na tej stronie wyjaśniamy, jak działają i gdzie je znaleźć.

Wyrwy przyjmują formę różowych portali, na jakie możemy się natknąć w różnych miejscach mapy. Po wejściu w nie zostaniemy przeteleportowani wysoko ponad mapę. Po rozłożeniu szybko spadochronu możemy dostać się w trudno dostępne miejsca lub poszybować w odległy zakątek mapy.

Należy pamiętać, że wyrwy są jednorazowego użytku i po przejściu przez nią jednej osoby, reszta drużyny powinna szybko podążyć, ponieważ niedługo po aktywacji portal zniknie i już nie pojawi się w danym miejscu aż do końca meczu. W każdym meczu miejsca spawnu wyrwy dobierane są losowo, jednak zawsze jest to jedna z lokacji podanych na mapie poniżej:

Spis treści: Call of Duty Modern Warfare 3 - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Call of Duty: Modern Warfare 3 (2023)

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze