Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Forspoken - ulepszanie zaklęć, wyzwania

Rozwijanie umiejętności.

Podczas gry w Forspoken możemy nie tylko zdobywać nowe czary, ale też ulepszać już posiadane. Można to zrobić na dwa różne sposoby, a niektóre zaklęcia mogą zostać ulepszone nawet dwukrotnie. Na tej stronie wyjaśniamy, jak działa ulepszanie zaklęć.


Na tej stronie:


Kupowanie wzmocnionej wersji zaklęcia

Niemal wszystkie czary w grze, ofensywne i defensywne, posiadają także swoje wzmocnione wersje. Znajdziemy je w drzewku umiejętności, podążając „gałęzią” od podstawowego wariantu zdolności. Ulepszenie zaklęcia w ten sposób kosztuje nas manę, którą zdobywamy za osiąganie kolejnych poziomów rozwoju postaci lub odnajdujemy w świecie gry.


Wyzwania zaklęć

Nawet zaklęcie, do którego kupiliśmy wzmocnioną wersję można ulepszyć jeszcze bardziej, wykonując powiązane z nim wyzwanie. Wyzwania można przyjmować w specjalnych biblioteczkach, które najczęściej znajdziemy w schroniskach, ale czasami trafimy na nie też podczas swobodnej eksploracji świata gry.

Po najechaniu na czar do ulepszenia, zobaczymy wytyczne danego zlecenia. Zwykle polega ono na pokonaniu określonej liczby wrogów lub wskazanego typu oponentów. Jedna biblioteczka pozwala przyjąć jedno wyzwanie, a na raz możemy mieć trzy aktywne wyzwania. Po wykonaniu wytycznych wchodzimy do menu magii i przytrzymujemy przycisk X nad czarem do ulepszenia.

Następnie: Forspoken - Poppets, figurki od kota: do czego służą

Spis treści: Forspoken - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Forspoken - odblokowanie nowych czarów

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Forspoken

PS5, PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze