Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Forspoken obiecują dużą aktualizację na PC i PS5

„Ciężko pracujemy”.

Choć ostatnie aktualizacje Forspoken - zwłaszcza na PC - więcej psują niż naprawiają, twórcy nie zamierzają przerywać prac i potwierdzili, że zajmują się już na kolejnym patchem.

Komunikat na Twitterze wydaje się sugerować, że łatka będzie spora. „Słuchaliśmy waszych opinii i ciężko pracujemy nad nadchodzącą aktualizacją, która poprawi wydajność działania, grafikę, gry walność i wprowadzi ogólne poprawki na PS5 oraz na różnych konfiguracjach komputerów” - czytamy. Brzmi ambitnie.

Takeshi Aramaki - szef studia Luminous Productions i reżyser tytułu - uwzględnił także podziękowania dla graczy, którzy „cieszyli się Forspoken i eksplorowali świat Athii”. Nie podano dokładnego terminu premiery opisywanego patcha. Szczegóły poznamy „tak szybko, jak to tylko możliwe”. „Doceniamy wasze wsparcie i cierpliwość” - zakończył deweloper.

Wydana tydzień temu aktualizacja 1.002 dla gry w wersji PC tylko pogorszyła sytuację produkcji, która już w premierowym wydaniu nie działała najlepiej. Gracze skarżą się na jeszcze niższą płynność działania i zacinanie, choć łatka zawierała podobno tylko małe poprawki w HDR czy w tłumaczeniach.

Wczoraj wydano kolejny patch, 1.03. Ten nie zmienił jednak sytuacji, zajmując się pomniejszymi usterkami dźwięków, wsparciem kontrolerów oraz działaniem na kartach graficznych RX580. Pozostaje czekać na ten większy update.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Forspoken

PS5, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze