Skip to main content

Forspoken - Locked Labirynth: podziemia, do czego służą

Zdobywanie nowego ekwipunku.

Podczas eksploracji świata Athia w Forspoken natkniemy się na liczne aktywności poboczne. Jedną z nich są Locked Labiryths, czyli podziemia pełne potworów. Za podjęcie się wyzwania i pomyślne dotarcie do końca lochu, czeka na nas wyjątkowa nagroda. Na tej stronie wyjaśniamy, jak dokładnie działają Locked Labirynths.

Na powierzchni lochy mają wygląd budowli, przypominającej wielką klatkę dla ptaków. Po przejściu do środka możemy wejść w interakcję z kolorową sadzawką na środku, co przeniesie nas do wnętrza budowli.

Podążając przed siebie trafimy do dużej komnaty wypełnionej przeciwnikami. Po pokonaniu zagrożenia dostaniemy możliwość przejścia przez jedne z kilku drzwi - za każdymi czai się inna walka lub wyzwanie wymagające użycia parkouru.

Ostatecznie niemal zawsze trafimy do bossa, chociaż wybranie „złej” ścieżki sprawi, że wyprawa będzie dłuższa. W najgorszym wypadku trafimy do ślepego zaułka i będziemy musieli się zawrócić. Po pokonaniu strażnika lochu zobaczymy animację i zostaniemy nagrodzeni nowym elementem ekwipunku.

Jeśli chcemy przerwać eksplorację lochu, to wystarczy wejść w interakcję z obeliskiem, jakie stoją w korytarzach między komnatami. Użycie obiektu przeniesie nas ponownie w pobliże wejścia do podziemia.

Następnie: Forspoken - Pilgrim’s Refuges, ogniska: gdzie odpoczywać

Spis treści: Forspoken - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Forspoken - Cuff, wyłączenie dialogów opaski

Zobacz także