Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Forspoken - Cuff, wyłączenie dialogów opaski

Uciszanie towarzysza.

Magiczna bransoleta Cuff z gry Forspoken to główny sojusznik Frey podczas jej przygód w magicznym świecie Athia. Niestety przez złośliwy charakter towarzysza, rozmowy z nim mogą być dla części graczy irytujące. Na tej stronie wyjaśniamy, jak wyłączyć dialogi Cuffa.

Niestety, w grze nie ma możliwości całkowitego uciszenia naszego kompana. Dzieje się tak, ponieważ dostarcza on dość istotne informacje, takie jak wzmianki o wartych odwiedzenia obiektach w okolicy czy ostrzeżenia o nadchodzących atakach wrogów.

W opcjach gry możemy jednak dostosować, jak często chcemy słyszeć komentarze ożywionej biżuterii. Aby to zrobić, w opcjach gry trzeba przejść do zakładki ustawień dostępności (accessibility settings) i przesunąć zmienną Cuff Chat Frequency z „default” na „less” lub „minimal”.

W ten sposób sprawimy, że towarzysz będzie rzadziej podejmował rozmowę. Należy jednak pamiętać - zgodnie z tym, co napisaliśmy wyżej - że w takim wypadku stracimy dostęp do potencjalnie przydatnych wskazówek. Jeśli jednak towarzystwo bransolety nam nie przeszkadza, możemy zmienną przesunąć w prawo, aby rozmawiał z nami częściej.

Następnie: Forspoken - Locked Labirynth: podziemia, do czego służą

Spis treści: Forspoken - poradnik i najlepsze porady

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze