Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy GTA pracują nad Bully 2, gra ukaże się w 2020 roku - sugerują nieoficjalne informacje

Na konsolach obecnej i następnej generacji.

Deweloperzy ze studia Rockstar Games pracują nad Bully 2, czyli kontynuacją wydanej w 2006 roku gry w szkolnych realiach - wynika z nieoficjalnych informacji.

Źródłem doniesień jest youtuber o pseudonimie SWEGTA. W opublikowanym filmie internauta przekonuje, że studio znane z serii GTA i Red Dead Redemption przygotowuje sequel produkcji sprzed kilkunastu lat.

Według użytkownika, tytuł powinien ukazać się pod koniec 2020 roku, najprawdopodobniej na przełomie października i listopada. Projekt podobno zmierza na PS4 i Xbox One, a także konsole następnej generacji - PS5 i Xbox Scarlett.

Oczywiście do doniesień należy podchodzić z dystansem, ponieważ mają nieoficjalny charakter. Faktem jest jednak, że poprzednie rewelacje od SWEGTA były wiarygodne - przykładowo informował o Red Dead Redemption 2 nim tytuł zapowiedziano.

Co ciekawe, niedawno na fakt powstawania drugiej części przygód szkolnych łobuzów wskazywały ogłoszenia castingowe. Dla „niezapowiedzianej gry wiodącego dewelopera z Wielkiej Brytanii” szukano aktorów do ról nastoletnich uczniów i dorosłych nauczycieli.

Łobuzy powrócą?

Bohaterem wydanej w 2006 roku pierwszej części cyklu jest uczeń akademii Bullworth. W trakcie zabawy gracze muszą brać udział w lekcjach oraz walczyć o przetrwanie w często nieprzyjaznym środowisku szkolnym.

Źródło: Comicbook

Następnie: Sony, Microsoft i Nintendo będą wymagać ujawnienia szans na pozyskanie przedmiotów z lootboxów w grach

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze