Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 76 - gracze proszą o serwery testowe po niedopracowanej aktualizacji

Postapokaliptyczne problemy.

Fallout 76 doczekał się nowej aktualizacji - Patch 11 został opublikowany 17 lipca i przysporzył wielu użytkownikom sporych problemów. Zwiększyło to liczbę sugestii i próśb związanych z wprowadzeniem serwerów testowych.

Najczęstsze kłopoty po instalacji nowego patcha to znikające przedmioty i ciała legendarnych wrogów, których gracze nie nadążają przeszukać, by zdobyć cenny loot. Niektórzy stracili też części pancerza wspomaganego.

Najlepszy pancerz nie pomoże w starciu z bugami

Wielu użytkowników forum Reddit czy oficjalnego forum Bethesdy twierdzi, że brak specjalnych serwerów do testowania aktualizacji jest niedopuszczalny. Większość sieciowych produkcji oferuje tego typu serwery na PC. Dzięki nim, twórcy mogą w praktyce sprawdzić, jak działają wprowadzane zmiany w „naturalnym środowisku”.

Brak takiego rozwiązania oznacza, że gracze muszą czekać na wyeliminowanie błędów kolejną aktualizacją. Twórcy obiecują, że jeszcze dziś przygotowana zostanie odpowiednia łatka.

Patch 11 wprowadził też kilka pozytywnych zmian - między innymi zmniejszenie kosztów szybkiej podróży czy częstsze otrzymywanie Stimpacków w ramach nagrody za misje na początku przygody.

Fallout 76 jest stale rozwijany i doczeka się jeszcze wielu aktualizacji. W tym zapowiedzianego na E3 rozszerzenia Wastelanders, które wprowadzi postacie niezależne. Pojawią się też towarzysze, jak w Fallout 4.

Źródło: PC Gamer

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze