Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 4 - Mapa: Bazy wojskowe, posterunki, tereny radioaktywne, wieże radiowe i Salem

Kolejne kluczowe miejsca na mapie świata.

Kolejna z naszego zestawu mapa przedstawia lokalizację ważnych miejsc w świecie gry. Tym razem znajdziecie na niej bazy wojskowe, posterunki policji, tereny radioaktywne oraz wieże radiowe. A jako rodzynek także specyficzne muzeum.

Jako zaprawieni wędrowcy z pewnością wiecie, że w rozmaitych lokacjach tego typu znajdują się przedmioty, dzięki którym rozwiniemy postać i sprzęt. Czasami natrafimy tu na misję czy zadanie, ale częściej także na groźnych przeciwników.

Kliknij tutaj, by otworzyć mapę w oddzielnym oknie lub pobrać ją na dysk.

Bazy wojskowe - w tych ośrodkach znajdziesz prawdziwe arsenały różnorakiej broni i całe stosy amunicji, w tym pociski atomowe. Najczęściej są to miejsca silnie bronione przez bandytów i supermutantów, a także zaopatrzone w różne systemy obronne, dlatego przyszykuj się do walki, zanim odwiedzisz taką lokację.

Posterunki policji - natkniesz się tu głównie na kapsle, amunicję i nieco broni (zdarzają się unikalne okazy, jak na posterunku Quincy). Z niektórymi posterunkami (np. Cambridge) związane są misje.

Tereny radioaktywne - miejsca skażone po eksplozjach atomowych, gdzie często panuje bardzo duże stężenie napromieniowania. Takie miejsca najlepiej odwiedzać w pancerzu wspomaganym lub specjalnym kombinezonie. Możesz znaleźć w nich nieco przedmiotów oraz zastać wrogów. Na północnym wschodzie są to głównie bandyci, ale na południowym zachodzie pojawia się sporo zmutowanych organizmów na czele ze szponem śmierci i radskorpionami. W tym fragmencie mapy znajdziesz też osadę stworzoną na napromieniowanym pustkowiu, której mieszkańcy wyznają kult Atomu.

Wieże radiowe - w ich pobliżu pojawią się różne audycje i komunikaty radiowe, które możesz odtwarzać w swoim Pip-Boyu. Jeśli wyjdziesz poza zasięg danej stacji, to stracisz taką możliwość.

Salem - niecodzienne muzeum strasznych rzeczy, gdzie oprócz przedmiotów będziesz mógł wykonać jedno z zadań dodatkowych.

Kolejna mapa: Fallout 4 - Mapa: Jaskinie, obozowiska, fort, Statek Konstytucja, pomosty, irlandzkie miejsca

Więcej map znajdziesz w spisie treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze