Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elon Musk chwali Cyberpunk 2077: świetna gra

Oraz samo Night City.

Elon Musk, czyli słynny założyciel firm SpaceX i Tesla, w charakterystycznym dla siebie stylu pochwalił Cyberpunk 2077 - grę CD Projektu.

Amerykański przedsiębiorca o polskiej produkcji wypowiedział się, komentując na Twitterze opublikowane wczoraj wideo, w którym rodzimi deweloperzy dziękowali fanom za dotychczasowe wsparcie.

Świetna gra” - stwierdził krótko Musk w pierwszym z opublikowanych wpisów. W następnej wiadomości pochwalił miasto, gdzie toczy się akcja tytułu: „Night City ma przepiękną warstwę artystyczną”.

Natomiast odpowiadając na pytanie dziennikarza serwisu IGN, czy Cyberpunk 2077 będzie dostępne w samochodach Tesla Model S i Model X przedsiębiorca przyznał, że docelowo chce, by w autach można było zagrać w każdy tytuł dostępny na Steamie, ale podkreślił, że to cel długoterminowy.

Opinia Muska o polskiej produkcji znacząco się zmieniła. Przy okazji premiery zgadzał się ze stwierdzeniami, że stan techniczny projektu może doprowadzić użytkowników do płaczu. Biznesmen udostępniał również artykuły, zwracające uwagę, że świat gry jest mało wiarygodny.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze