Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Cyberpunk 2077 dziękują za wsparcie. Specjalne wideo dla fanów

CD Projekt wspomina o „długiej i krętej” drodze.

CD Projekt opublikował okolicznościowe wideo, którym dziękuje fanom za wsparcie okazane polskiemu studiu i grze Cyberpunk 2077.

Chcieliśmy wykorzystać ten moment po wypuszczeniu aktualizacji 1.5 i ulepszenia dla konsol nowej generacji aby Wam podziękować” - oznajmili deweloperzy w opisie udostępnionego nagrania.

Droga, którą przebył do tej pory Cyberpunk 2077 była długa i kręta, ale fakt, że nam na niej towarzyszyliście i dzieliliście się swoimi opowieściami oraz twórczością, rozgrzewa nasze serca. Gdyby było to możliwe, podziękowalibyśmy każdemu z Was z osobna, ale mamy nadzieję, że to wideo przekaże co czujemy równie dobrze ;)” - dodali.

Samo nagranie podsumowuje różne etapy powstawania, rozwoju i promowania polskiej gry - od momentu zapowiedzi słynnym teaserem przez tajemniczy wpis na Twitterze i prezentację tytułu na targach E3 z Keanu Reevesem po premierę.

W materiale nie zabrakło także samych fanów - pokazano reakcję miłośników Cyberpunk 2077. Nie zabrakło również ujęć zarejestrowanych podczas organizowanych przez CD Projekt wydarzeń oraz spotkań z graczami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze