Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elden Ring - Odrodzenie: jak zresetować cechy

Reset atrybutów.

Czy w Elden Ring można zresetować cechy i od nowa wydać punkty rozwoju? Na szczęście tak. Trudno wyobrazić sobie grę bez takiego systemu - i twórcy doskonale zdają sobie z tego sprawę.

Reset cech nie jest jednak dostępny od początku, a dopiero wtedy, gdy pokonasz Renallę w Akademii Rai Lucarii. Zyskasz wtedy możliwość porozmawiania z królową, która zawsze będzie dostępna w miejscu walki, przy nowo odkrytym punkcie Łaski.

Kiedy z nią porozmawiasz, zobaczysz do wyboru opcje. Jedną z nich jest Odrodzenie (1). To właśnie opcja zresetowania punktów statystyk, także wybierz ją.

Otworzy się okno z atrybutami postaci. Możesz teraz wydać wszystkie punkty statystyk tak, jakbyś zaczynał levelowanie od pierwszego poziomu. Pozwala to zupełnie zmienić build postaci - na przykład zainwestować wiele punktów w siłę zamiast w mądrość. Wedle uznania. Zależy, jakich broni chcesz używać.

Do każdego Odrodzenia musisz zużyć jedną Łzę Larwy. Na oddzielnej stronie spiszemy, gdzie można je znaleźć.

Spis treści: Elden Ring - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Elden Ring - Pomniejsze złote drzewo: awatar i łzy

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze