Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dziwny błąd w Warzone. Bronie oślepiają graczy

„Co się dzieje?”

Gracze Call of Duty Warzone donoszą o kolejnym błędzie w popularnej strzelance. Bug sprawia, że bronie znikają w oślepiającej poświacie.

Sprawę udokumentował między innymi użytkownik „aryan_s6” z forum Reddit. Jak widać, wraz ze zbliżaniem się do leżącego na ziemi pistoletu maszynowego MP40 zostaje oślepiony.

„Co się dzieje?” - zastanawia się sam poszkodowany w opisie. „Warzone się dzieje” - odpowiada przytomnie inny miłośnik darmowego battle royale. „Sklep na pewno działa dobrze” - dodaje.

Nie da się ukryć, że pierwszy sezon zmagań na nowej mapie - Calderze - obfituje w przeróżne błędy, jak dźwięki znikające po zabiciu przeciwnika czy też możliwość strzelania bez przeładowywania.

Jeden z innych graczy raportuje, że natknął się na ten sam błąd z oślepiającym światem. „Myślałem, że karta graficzna się topi. Zrestartowałem grę i bug zniknął” - zapewnia, oferując rozwiązanie.

Twórcy z Raven Softwarenie nie zajęli jeszcze stanowiska w sprawie glitcha, lecz zazwyczaj szybko odpowiadają na podobne doniesienia użytkowników. Teraz mogą być jednak nieco zajęci, ponieważ w lutym ma rozpocząć się drugi sezon zmagań na Calderze.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze