Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - Megagniewny krykiet: arena

Pierwsze starcie na arenie.

W Dying Light 2 natkniesz się w pierwszych godzinach na parę misji pobocznych, które stanowią wprowadzenie do pewnych powtarzalnych wyzwań czy czynności - jednym z nich jest Megagniewny krykiet.

Zadanie to znajdziesz w dzielnicy Quarry End, gdzie spotykasz frakcję Sił Porządkowych. Na dachu niedaleko bazy SP trafisz na zleceniodawcę (1), z którym musisz porozmawiać.

Po rozmowie otrzymasz dostęp do wyzwania walki na arenie. By je rozpocząć, musisz tylko wejść w interakcję z kijem (2) leżącym obok mężczyzny.

Trafisz na arenę. W ramach limitu czasowego musisz uderzać potwory tak, by wylatywały poza planszę (3). Otrzymujesz tutaj specjalną broń, która mocno odrzuca trafionych wrogów, więc wystarczy po prostu odpowiednio uderzać - by zombie nie wlatywały w przeszkody czy barierkę, ale poza arenę.

To wszystko! Jeśli wyrzucisz poza planszę odpowiednio dużo zainfekowanych, wyzwanie się zakończy. Porozmawiaj z mężczyzną, by zakończyć misję. Wyzwanie możesz później powtarzać.

Następnie: Dying Light 2 - Zaginieni: Damien i bandyci

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - Istota przetrwania: lawenda i złom

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze