Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - Zaginieni: Damien i bandyci

Rozmowa o pracę.

Wiele zadań w Dying Light 2 oferuje zwroty akcji, które rzucają nowe światło na różne postacie. Nie inaczej jest w przypadku misji Zaginieni, którą opisujemy tutaj.


Na tej stronie:


Star, rozmowa o pracę

Zaczniesz ją w kościele, na bazarze - w bazie ocaleńców w pierwszej dzielnicy. Porozmawiaj z Daniemen (1), który stoi przy wejściu do budynku.

Zaakceptujesz zadanie. Musisz udać się do wskazanego ikoną misji budynku, by podjąć się tajemniczej pracy. Do środka wejdziesz po prostu przez dach (2), nie ma tu żadnych ukrytych przejść.

W środku spróbuj otworzyć drzwi do pokoju, a otworzy ci mężczyzna. Powie, żebyś poszedł dalej, więc idź i zejdź po drabinie w dziurze w podłodze (3).

Podczas rozmowy z szefem bandytów wybraliśmy opcję kłamstwa (4), ale tak czy inaczej dochodzi do walki. Prowadź więc ten dialog jak chcesz.


Walka i decyzja w sprawie Damiena

Podczas starcia pamiętaj o trzymaniu dystansu, pilnuj poziomu staminy i stosuj odpowiednie taktyki blokowania i walki, by nie męczyć się i wykorzystywać chwile słabości wrogów.

Kiedy pokonasz wszystkich, przeszukaj całe pomieszczenie, by zdobyć trochę lootu. Wychodząc z budynku spotkasz Damiena. Podczas rozmowy z nim zdecydowaliśmy, że wydamy go Carlowi (5). Doprowadziło to do walki z Damienem.

Jeśli pójdziesz z nim na układ, musisz udać się na poszukiwanie jego brata, Cliffa. Polegają one tylko na dotarciu do celu i kolejnej walce.

Następnie: Dying Light 2 - Pszczoły piwowara: parkour na czas

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - Megagniewny krykiet: arena

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze