Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Drugi fabularny dodatek do Metro Exodus debiutuje w lutym - historia Sama

Zobaczymy USA?

Deweloperzy z 4A Games poinformowali, że rozszerzenie Sam's Story do strzelanki Metro Exodus zadebiutuje 11 lutego. Dodatek trafi tego samego dnia na PC, PS4 i Xbox One.

Jak wskazuje tytuł, DLC przedstawi historię Sama znanego z głównej kampanii. Amerykański żołnierz postanawia podjąć próbę powrotu do Stanów Zjednoczonych.

„Sam opuszcza Aurorę w poszukiwaniu drogi do USA, docierając do ruin Władywostoku i zniszczonych przez tsunami portów, dzielnic mieszkalnych i industrialnych” - czytamy w opisie. Większość czasu spędzimy więc zapewne w otoczeniu budynków.

„By ukończyć podróż, musi wykorzystać wszystkie sztuczki, jakich nauczył się do tej pory, gdyż otoczenie okaże się o wiele bardziej zdradliwe, niż można by przypuszczać”.

Sam's Story to ostatnie DLC do Metro Exodus. W ubiegłym roku, kilka miesięcy po premierze gry, przedstawiciele THQ Nordic zaznaczyli podczas rozmowy z inwestorami, że 4A Games zaczęło już wstępne prace nad kolejną odsłoną serii.

Następnie: Dying Light: Bad Blood za darmo dla wszystkich posiadaczy Dying Light

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze