Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dragon Age: Inkwizycja z wczesnym dostępem dla posiadaczy EA Access

Sześć godzin, pięć dni przed premierą.

Posiadacze abonamentów EA Access na konsolach Xbox One będą mogli przez sześć godzin testować Dragon Age: Inkwizycja, na pięć dni przed premierą.

Wersja „demo” zadebiutuje 13 listopada w Stanach Zjednoczonych oraz - najprawdopodobniej - 16 listopada w Europie, by wszyscy gracze mogli sprawdzić produkcję BioWare na równych warunkach.

Testowe Dragon Age: Inkwizycja zapewni maksymalnie sześć godzin rozgrywki, co pozwoli „stworzyć postać, założyć Inkwizycję i postawić pierwsze kroki w Thedas” - czytamy w ogłoszeniu. Gracze mogą też zdecydować się na poświęcenie czasu na rozgrywki w trybie sieciowym. Wszelkie postępy przeniesiemy później do pełnego wydania.

Usługa EA Access przeznaczona jest wyłącznie dla posiadaczy nowej konsoli Microsoftu. W ramach abonamentu, użytkownicy mogą pobrać kilka wybranych tytułów amerykańskiego wydawcy i kupować gry ze zniżką. Subskrypcja kosztuje 15 zł miesięcznie lub 80 zł za rok z góry.

Dragon Age: Inkwizycja zadebiutuje 21 listopada na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

Poniżej godzina nowych ujęć z rozgrywki:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze