Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Długi gameplay z Dying Light 2

Zadanie poboczne, walka i nie tylko.

Dying Light 2 ukaże się dopiero za kilka tygodni, ale jeden z youtuberów miał już okazję zagrać we wczesną wersję tytułu i opublikował długi gameplay z gry.

Film od internauty theRadBrad trwa niespełna 45 minut i pokazuje jedno z zadań pobocznych, które znajdzie się w produkcji. W misji główny bohater rusza, by otrzymać zlecenie od pewnej grupy ludzi, ale wpada w pułapkę. Wyzwanie przeradza się w poszukiwania zaginionych osób.

W wideo nie zabrakło oczywiście prezentacji podstawowych mechanik rozgrywki. Możemy więc przyjrzeć się parkourowi, czyli zręcznemu wdrapywaniu się i przeskakiwaniu między budynkami oraz innymi obiektami, a także walki - zarówno z zombie, jak i ludźmi.

Dying Light 2 ukaże się 4 lutego na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One. W planach jest też wersja Switch, która pojawi się w formie dostępnej poprzez chmurę, ale zadebiutuje w późniejszym terminie.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze