Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 opóźnione na Nintendo Switch

Gra ukaże się w ciągu pół roku.

Do premiery Dying Light 2 coraz bliżej, ale Techland poinformował, że w planowanym terminie na rynek nie trafi jedna z wersji gry - dedykowana Nintendo Switch.

Przedstawiciele polskiego studia ogłosili, że na konsoli japońskiej firmy produkcja pojawi się w późniejszym okresie 2022 roku. Deweloperzy obiecują, że tytuł ukaże się w ciągu sześciu miesięcy od pierwotnej daty debiutu.

Opóźnienie jest spowodowane chęcią zapewnienia graczom zabawy „na poziomie, na jaki zasługują”. Dla twórców kluczowe jest zadowolenie fanów, których deweloperzy proszą o cierpliwość - obiecują, że otrzymają grę w „najlepszym możliwym wydaniu”.

Przypomnijmy, że Dying Light 2 na Switchu oferowane będzie tylko poprzez chmurę. Innymi słowy, do rozgrywki ma być wymagane stałe połączenie z internetem - gra uruchomi się na zewnętrznych serwerach i zostanie przesłana do konsoli w formie streamingu.

Polska produkcja na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One zadebiutuje 4 lutego.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze