Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

DLC z helikopterami do strzelanki Arma 3 zadebiutuje 4 listopada

Razem z darmową zawartością.

Studio Bohemia Interactive ogłosiło, że 4 listopada opublikuje DLC Arma 3 Helicopters do swojej strzelanki. Zgodnie z tytułem, rozszerzenie wprowadzi dwa śmigłowce.

Świet(l)ny start

Gracze zasiądą za sterami dwusilnikowego CH-67 Huron, służącego głównie do transportu piechoty, pojazdów i zapasów. Jeden z modeli wyposażony jest też w dwa karabiny obrotowe 6,5 mm.

Drugi wiropłat to Mi-290 Taru, wykorzystywany do wielu zadań w zakresie transportu i wsparcia żołnierzy. W związku ze śmigłowcami przygotowano także mechanikę przenoszenia ładunków podwieszonych pod pokładem za pomocą lin.

Deweloperzy zapowiadają, że wprowadzenie dwóch helikopterów w różnych wariantach kolorystycznych wzbogaci symulator współczesnego pola walki pod względem operacji logistycznych. Pojawią się też nowe misje treningowe i scenariusze w trybie rozgrywki Support, od transportu piechoty do medycznej ewakuacji.

Helikoptery otrzymają także ulepszony model sterowania i fizykę, bazujące na rozbudowanej mechanice innej gry Bohamii - Take On Helicopters. Za tę innowację nie trzeba będzie zapłacić.

Cenę Arma 3 Helicopters ustalono na 13 euro (ok. 55 zł).

Transport klimatyzacji

Tagi

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze