Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dodatek Orange do Arma 3 zmienia nazwę na Laws of War

Kolejna frakcja i nowa kampania.

Bohemia Interactive ogłosiła, że znany dotychczas pod kodową nazwą Orange dodatek do strzelanki Arma 3 otrzymał oficjalny tytuł - Laws of War. Pakiet ukaże się na początku września.

Jednocześnie twórcy podzielili się kilkoma szczegółami na temat rozszerzenia. Jednym z istotniejszych elementów DLC będzie mini-kampania fabularna Remnants of War, która opowie o losach członka nowej frakcji - International Development & Aid Project.

Dodatek wprowadzi między innymi vana używanego przez nową frakcję

Wprowadzone w dodatku ugrupowanie jest specjalizującą się w pomaganiu ofiarom wojny organizacją pozarządową. Przedstawiciele stronnictwa wysyłani są wszędzie, gdzie dochodzi do katastrof humanitarnych.

Głównym bohaterem kampanii jest niejaki Nathan MacDade - specjalista od ładunków wybuchowych. Po zakończeniu wojny na wyspach Altis i Stratis, mężczyzna udaje się na teren konfliktu, by odszukać i wyłączyć pozostałe miny.

Twórcy przedstawią fabułę w formie wywiadu - gracze wezmą udział w wydarzeniach, o których podopieczny opowie dziennikarzowi śledczemu.

Wraz z nową frakcją pojawi się powiązany z ugrupowaniem ekwipunek. Otrzymamy między innymi vana. Pojazd dostępny będzie w kilku wariantach zaprojektowanych z myślą o różnych celach - jedna wersja posłuży do przewożenia towarów, a inna ludzi.

Jest też kolejny rodzaj drona, z pomocą którego szybciej przemieścimy zapasy we wskazane miejsce, a specjalna odmiana sprzętu przyda się w trakcie dezaktywacji min.

Zrobimy także użytek z APERS Mine Dispenser - narzędzia potrafiącego wyłączać ładunki wybuchowe na dużym obszarze. Autorzy podkreślają, że urządzenie jest efektywne, ale może wywołać bliżej niesprecyzowane skutki uboczne.

Nie zabraknie też pomniejszych elementów wyposażenia, w tym kamizelek, plecaków kurierskich, hełmów, ochraniaczy na uszy czy gogli ochronnych. W planach są jeszcze aktywności poboczne, wśród których są wyzwania oparte na korzystaniu z vana czy drona.

Wraz z rozszerzeniem Laws of War twórcy wydadzą kolejną darmową aktualizację. Łatka wprowadzi między innymi dwa nowe scenariusze oraz medyczny ekwipunek pokroju toreb na żywność, butelek z wodą, koców i noszy

.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze