Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 4 - beta: zapisy, jak się zgłosić do bety

Dołączenie do testów gry.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Blizzard szykuje się do uruchomienia zamkniętej bety Diablo 4. Według informacji od deweloperów, testy mają skupić się na „endgame’owym” aspekcie rozgrywki, czyli sprawdzaniu funkcji i mechanik dostępnych po ukończeniu kampanii fabularnej. Na tej stronie dowiesz się, jak zapisać się do bety.

  • WAŻNE: zapisy do obecnej sesji testów były przyjmowane do 11 października 2022. Niemniej, zgłaszanie się jest cały czas aktywne, więc można wykonać poniższe kroki, aby wyrazić chęć uczestnictwa w przyszłych sesjach.

Niezależnie od używanej platformy, do wzięcia udziału w testach musimy użyć naszego konta Battle.net. Przejdź na stronę internetową launchera i utwórz konto lub zaloguj się na istniejące. Teraz kliknij na swoją nazwę użytkownika (1) i w rozwijanym menu przejdź do zakładki ustawienia konta (2).

Teraz w panelu ustawień konta przejdź do zakładki Prywatność.

Następnie zjedź niemal na sam dół. W sekcji Preferencje komunikacyjne kliknij na przycisk Aktualizuj (3) i włącz opcję Wiadomości i oferty specjalne Battle.net (4).

Na koniec kliknij przycisk „Zapisz”, który pojawi się na dole strony.

Przejdź na stronę główną gry Diablo 4 i zaloguj się na swoje konto Battle.net Zjedź na sam dół strony i kliknij w przycisk Sign up for updates.

Kiedy rozpocznie się kolejna sesja testów, otrzymasz informację na skrzynkę mailową wraz z intrukcjami na temat dalszych kroków. Pamiętaj, że zgłoszenie się do bety nie gwarantuje udziału w testach.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze