Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Destiny: The Taken King - Odblokowanie nowej specjalizacji Huntera

The Nightstalker's Trial.

Wszystkie klasy, wraz z premierą dodatku The Taken King, otrzymały dodatkową specjalizację. By ją odblokować i aktywować, należy jednak wykonać pewną misję. Warto zaznaczyć, że do rozpoczęcia tego zadania niezbędne jest ukończenie pierwszej misji fabularnej dodatku - Coming War.

Specjalizacja Nightstalker daje dostęp do umiejętności zadających obrażenia typu Void. Specjalna zdolność to natomiast aktywowanie magicznego łuku, który zadaje potężne obrażenia i spowalnia grupę wrogów.

The Nightstalker's Trial

Udaj się do Hall of Guardians w Tower, by porozmawiać z Cade-6. Zaakceptuj misję Nightsalker's Trail, by rozpocząć wędrówkę po nową specjalizację. Po rozmowie udaj się na orbitę, by przejść do wykonywania zadania.

Musisz udać się na Wenus, kiedy najedziesz kursorem na planetę, powinna wyświetlić się odpowiednia misja. Po wylądowaniu i obejrzeniu scenki, trafisz do lokacji Campus 9. Aktywuj Ghosta by wyświetlić cel i udaj się w jego kierunku, pokonując po drodze pomniejszych przeciwników.

Dotrzesz do lokacji Endless Steps, którą rozpoznasz z poprzednich misji w Destiny. Zlikwiduj znajdujące się tu grupy Vexów, a następnie wejdź na szczyt schodów. Gdy dojdziesz na górę dostrzeżesz wiadomość mówiącą o ograniczonych respawnach - czeka cię nieco bardziej wymagające starcie z kosmitami, ale nie będzie szczególnie trudne. Wystarczy, że masz przy sobie broń typu Exotic.

Po starciu aktywuj Ghosta, zobaczysz, że cel znajduje sięw innym miejscu. Idź tam, a dotrzesz do starej bramy. W oznaczonym miejscu aktywuj Ghosta, co zakończy pierwszą połowę tego zadania.

Po chwili zostaniesz przeniesiony do innej lokacji na Wenus. Rozpoznasz ją, jeżeli grałeś trochę w PvP w trybie Crucible - to przerobiona, na potrzeby fabularne, mapa z trybu rywalizacji z innymi graczami. Idź w stronę oznaczonego celu, po drodze eliminuj kolejnych wrogów. Dotrzesz do wskazanego punktu i rozpocznie się scenka, po której będziesz miał okazję przetestować umiejętności Nighstalkera.

Pamiętaj, że używają super umiejętności nie masz czasu na dokładne wycelowanie - strzała Nightstalkera poleci tam, gdzie znajduje się celownik w momencie aktywacji zdolności. Po fakcie nie będziesz miał na to czasu. Korzystając z obecności wrogów przetestuj także nowy rodzaj uderzenia wręcz. Później musisz przenieść się do innej części mapy i tam też pokonać grupy oponentów. Sama zabawa.

Po zakończeniu zadania musisz wracać do Tower. Na miejscu porozmawiaj ponownie z Cade-6, by odebrać nagrodę. Otrzymasz specjalny płaszcz.

Wróć do głównej strony - Destiny: The Taken King - Poradnik, Solucja.

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze