Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead Space Remake wprowadzi więcej zakończeń. Wyciekła lista osiągnięć

W oryginale znajdziemy tylko jedno.

Wygląda na to, że Dead Space Remake zaoferuje nie tylko odświeżoną grafikę i rozgrywkę, ale także zmiany w fabule. Opis jednego z osiągnięć w grze ujawnia, że opowieść wzbogacono o alternatywne zakończenie.

W sieci pojawiła się już pełna lista osiągnięć remake'a. Znajdziemy w niej wiele dosyć standardowych wyzwań, jednak szczególną uwagę przykuwa srebrny puchar o nazwie „Reunion”, który gracz otrzyma za „zobaczenie alternatywnego zakończenia historii na dowolnym poziomie trudności”.

To istotny szczegół, jak bowiem dobrze wiedzą fani serii, oryginalny Dead Space posiadał tylko jeden finał. Możliwe więc, że twórcy postawili na rozbudowę fabuły lub przynajmniej samego końca opowieści. Zgadzałoby się to z wcześniejszymi zapowiedziami studia Motive, wedle których grę wzbogacono o zadania poboczne oraz drugoplanowe postacie.

Dead Space Remake zadebiutuje już 27 stycznia, a więc w przyszły piątek. Odświeżone wydanie horroru z 2008 roku zmierza na PC oraz konsole PS5 i Xbox Series X/S. Co istotne, na Steamie wciąż dostępna jest oferta, w ramach której przy zakupie gry w przedsprzedaży otrzymamy także Dead Space 2.

Warto też przypomnieć, że w zeszłym tygodniu poznaliśmy szczegóły trybów graficznych produkcji. Zgodnie z przewidywaniami, Dead Space Remake zaoferuje na konsolach dosyć standardowe opcje. Gracze wybiorą pomiędzy zabawą w 30 klatkach z ray-tracingiem lub płynniejszą rozgrywką w 60 klatkach, ale bez wspomnianego elementu.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Oczekiwanie na obraz okładki

Dead Space (remake)

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze