Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead Space 2 za darmo dla nabywców Dead Space Remake - ale tylko na Steamie

I tylko w przedsprzedaży.

Dead Space Remake zadebiutuje za niecałe trzy tygodnie. Na Steamie przygotowano z tej okazji unikalną ofertę - każdy, kto zakupi odświeżoną grę w przedsprzedaży, w zestawie otrzyma także Dead Space 2.

Kup w przedsprzedaży już teraz, żeby po premierze remake’u (27 stycznia 2023 roku) otrzymać także Dead Space 2. Masz już zamówienie przedpremierowe? Żaden problem, ta oferta obejmie też ciebie” - czytamy w aktualizacji zamieszczonej w karcie tytułu.

Co ciekawe, oferta dostępna jest wyłącznie na Steamie, choć grę znajdziemy także na platformie Epic Games Store. Zestaw zakupimy w cenie 269,90 lub 299,90 złotych, zależnie od edycji. Jak dowiedzieliśmy się z komunikatu, Dead Space 2 otrzymają również gracze, którzy zamówili preorder przed ogłoszeniem promocji.

Remake Dead Space ukaże się 27 stycznia 2023 roku wyłącznie na PC oraz konsolach PS5 i Xbox Series X/S. Zgodnie z obietnicami twórców, tytuł pozostał wierny oryginałowi pod względem rozgrywki. Dopieszczeniu uległa jednak oprawa graficzna, co zobaczyć mogliśmy na publikowanych wcześniej porównaniach.

Uprawniono również mechaniki, które dziś można by uznać za przestarzałe. Do gry trafiła chociażby funkcja latania w stanie nieważkości, a sam kombinezon protagonisty rozbudowano o nowe elementy.

W ramach przypomnienia, dołączone do zestawu Dead Space 2 zadebiutowało na rynku w 2011 roku, a więc trzy lata po pierwszej części. Podobnie jak poprzednia odsłona serii, tytuł zebrał bardzo pozytywne oceny - jego średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 87 punktów.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Dead Space (remake)

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze