Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead by Daylight - skrzynka z narzędziami: jak korzystać, naprawa, sabotaż

Naprawa generatora, uszkadzanie haka.

Skrzynka z narzędziami to jeden z przedmiotów w Dead by Daylight. Z jej pomocą przyspieszysz naprawę generatorów lub sabotujesz hak zabójcy, by nie mógł on z niego skorzystać. Z niniejszej strony dowiesz się jak to działa i jakie są ograniczenia.

Skrzynkę z narzędziami (1) zdobędziesz w ramach rozwoju krwistej sieci, możesz też trafić na nią na mapie, wyciągając przedmiot ze skrzynki.

Jej głównym zastosowaniem jest przyspieszenie naprawy generatora. Gdy się do niego zbliżysz, na ekranie wyświetli się przycisk, który pozwoli ci naprawić generator ze skrzynką z narzędziami (2). Zwiększa to tempo naprawy - im wyższej jakości jest ten przedmiot, tym premia będzie większa.

Dodatkowo, przy użyciu skrzynki możesz dokonywać sabotażu (3) na haku. Dzięki temu zabójca nie będzie w stanie z niego korzystać i nie zawiesi na nim swoich ofiar - to z kolei zwiększy szansę że twoi sojusznicy się oswobodzą.

Skrzynka z narzędziami ma określoną ilość ładunków - reprezentowane jest to przez wskaźnik (4) obok ikony przedmiotu. Każda sekunda naprawy lub sabotażu będzie wyczerpywać ładunki - gdy pasek się opróżni, nie będziesz w stanie z niej korzystać. Ilość ładunków możesz zwiększyć za pomocą dodatków, a także korzystając z lepszej jakości przedmiotu.

Następnie: Dead by Daylight - latarka: jak oślepiać i ogłuszać zabójcę

Spis treści: Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Dead by Daylight - hak: jak zejść i zdjąc gracza

Read this next