Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Days Gone - To jeszcze dzieciak (zlecenie)

Zadanie dodatkowe od Rikki - oczyszczamy obóz z przestępców.

Jest to kolejne zlecenie związane z wątkiem o nazwie Łowca obozów łupieżców. Aby je rozpocząć skieruj się do Rikki w obozie Żelaznego Mike'a, kiedy otrzymasz od niej komunikat przez radio.

Dziewczyna poprosi, abyś oczyścił z przeciwników wrogi obóz znajdujący się na północny zachód od jeziora. Kiedy zostanie zaznaczony na mapie udaj się do niego na motocyklu. Kiedy się zbliżysz zejdź z maszyny i zacznij zbliżać się na miejsce.

W pierwszej kolejności warto wejść na drewniane rusztowanie, z którego możesz łatwo namierzyć snajpera (1) stojącego na skale. Możesz się z nim rozprawić z karabinu snajperskiego lub zakraść na wzgórze i cicho wyeliminować od tyłu.

Jeśli skorzystałeś z drugiegj opcji, to będziesz w świetnym miejscu, z którego możesz ostrzeliwać wrogów (2) znajdujących się w głównej części obozu na dole. Dobrze sprawdzi się tu zarówno karabin wyborowy, jaki i inne rodzaje broni.

Po wystrzelaniu większej liczby obrońców wystarczy zejść na dół i, na przykład przy pomocy broni białej (3), rozprawić się z niedobitkami. Kiedy załatwisz wszystkich rywali zadanie automatycznie się zakończy.


O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze