Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Darmowe DLC do Wiedźmina 3 w tym tygodniu: zlecenie i rynsztunek

AKTUALIZACJA: Dostępne na PS4.

Aktualizacja (25.06.2015): Rozszerzenia - tym razem bez opóźnienia - pojawiły się na PS4. Odnośniki do PlayStation Store znaleźć można poniżej, razem z zaległym DLC ze strojem Triss z ubiegłego tygodnia.

Jeśli chcesz zobaczyć, gdzie rozpocząć zlecenie Najgroźniejszy potwór na Skellige - sięgnij do naszego poradnika.

*

Aktualizacja (24.06.2015): Dodatki z tego tygodnia są już dostępne do pobrania na PC i konsolach Xbox One. Posiadacze kopii na PlayStation 4 muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość.

„Łowy na absolutnie wyjątkowego potwora - czy zdołasz je przetrwać?” - czytamy w opisie zlecenia. Ilistracja przedstawia trolla (GOG, Steam, Xbox One).

„Dostosowany do surowego klimatu archipelagu Skellige. Rynsztunek obejmuje kurtkę, rękawice, spodnie, buty i zbroję dla konia” - to opis nowego wyposażenia (GOG, Steam, Xbox One).

*

Oryginalna wiadomość (22.06.2015): Deweloperzy z CD Projekt RED poinformowali, że przed końcem tygodnia posiadacze gry Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzymają kolejne darmowe dodatki.

Tym razem to jedno nowe zlecenie - „Najgroźniejszy potwór na Skellige” - oraz zestaw skelligijskiego rynsztunku.

Ponadto, udostępnione zostaną też brakujące elementy zeszłotygodniowego zestawu dodatków. Nowy strój dla Triss powinien więc trafić na PlayStation 4.

Bonusy dostają wszyscy posiadacze gry w dowolnej wersji - cyfrowej i pudełkowej. W przypadku odsłony PC konieczne jest zarejestrowanie tytułu - na GOG lub na Steamie.

Warto przypomnieć, że w planach dla Wiedźmina 3 są także dwa płatne, większe rozszerzenia, zapewniające około 30 godzin rozgrywki. Pierwsze - Serca z Kamienia - zadebiutuje w październiku

.

Na konsolach darmowe DLC znaleźć można w dedykowanych sklepach: Xbox Store i PlayStation Store.

To podobno wyjątkowo niebezpieczny potwór. Ten po lewej, rzecz jasna.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły