Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Darmowe Call of Duty zadebiutuje w 2020 roku - nieoficjalne informacje

Bezpłatny moduł battle royale.

Activision z Infinity Ward pracują nad bezpłatnym modułem battle royale, który jest powiązany z Call of Duty: Modern Warfare - sugerują nieoficjalne informacje.

Internauta o pseudonimie LongSensation we wpisie na Twitterze twierdzi, że tryb wzorowany na Fortnite i PUBG powstaje, ale nie pojawi się wraz z tegoroczną odsłoną cyklu. Wariant zadebiutuje podobno na początku 2020 roku.

Moduł battle royale jest rzekomo samodzielną produkcją, która ukaże się jako tytuł Free to Play, czyli dostępny za darmo. Użytkownik przekonuje, że projekt zostanie w bliżej niesprecyzowany sposób powiązany z płatnym Call of Duty: Modern Warfare.

Oczywiście do doniesień należy podchodzić z dystansem. Warto jednak zwrócić uwagę, że LongSensation był jednym z pierwszych, który informował, że nowa odsłona cyklu strzelanek jest próbą zresetowania współczesnej odnogi marki.

Co ciekawe, inny internauta - The GamingRevolution - twierdzi, że „słyszał”, jakoby Infinity Ward faktycznie przygotowywało tryb, ale prace wstrzymano, by skupić się na innych opcjach sieciowych. Uważa, że wariant rzeczywiście ukaże się po premierze głównej gry, choć nie wie, czy będzie bezpłatny.

Battle royale pojawiło się w Call of Duty wraz z Black Ops 4. Moduł zastąpił klasyczną kampanię fabularną dla pojedynczego gracza, co z kolei nie spodobało się wielu fanom popularnej serii wydawanej przez Activision.

Niedawno przedstawiciele Infinity Ward zasugerowali, że w tegorocznej odsłonie cyklu zabraknie trybu opartego na mechanizmach rozgrywki rozpowszechnionych przez PUBG i Fortnite. Twórcy przekonywali, że skupiają się na „klasycznej rywalizacji wieloosobowej”.

Call of Duty: Modern Warfare zadebiutuje 25 października na PC, PS4 i Xbox One.

Następnie: Gry są winne strzelaninom, tak jak banany odpowiadają za samobójstwa - uważa naukowiec

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Call of Duty: Modern Warfare

Video Game

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze