Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 z trybem Nowa Gra Plus?

Sugestia dewelopera.

Cyberpunk 2077 może zaoferować tryb Nowej Gry Plus - zasugerował główny projektant misji z CD Projekt Red, odpowiadając na pytanie jednego z fanów.

Niejaki CaptainGJB zapytał Pawła Sasko na Twitterze o to, czy możliwe będzie rozwinięcie bohatera na 100 procent - czyli zdobycie każdego ulepszenia i talentu w ramach jednej kampanii.

„To coś, nad czym cały czas pracujemy” - odpisał projektant. „Może więc jeszcze ulec zmianie, w miarę jak szukamy najlepszych rozwiązań. Najprawdopodobniej jednak maksymalne rozwinięcie postaci nie będzie możliwe podczas jednego przejścia gry”.

Nowa Gra Plus pozwoliłaby podjąć trochę innych decyzji w Night City

Takie słowa sugerują, że po zakończeniu kampanii można spodziewać się dalszej rozgrywki i rozwijania V (to imię bohatera lub bohaterki) - najpewniej właśnie w Nowej Grze Plus.

Wiedźmin 3: Dziki Gon doczekał się takiego trybu po premierze, w ramach darmowego DLC. Pozwalał rozpocząć grę od początku, ale ze wszystkimi przedmiotami i doświadczeniem, które Geralt zdążył zebrać do końca głównego wątku fabularnego.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia przyszłego roku. Trafi na PS4, PC i Xbox One - a na Xbox One X ma zadziałać w 4K. To RPG z widokiem FPP. Akcja rozgrywa się w dystopijnej, futurystycznej metropolii.

Źródło: Reddit

O autorze
Komentarze