Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: błąd 404

Garaż 66, instalacja wrogiego oprogramowania.

Błąd 404 to w tym wypadku nie klasyczny błąd w przeglądarce internetowej, a nazwa kontraktu w grze Cyberpunk 2077. Jest to jedno z pierwszych tego typu wyzwań, których podejmiesz się w tej części mapy. W trakcie tej aktywności musisz zakraść się do pilnie strzeżonego garażu i wgrać wirusa na jeden z komputerów.

Kontrakt rozpoczniesz w Rancho Coronado (1), we wschodniej części mapy. Na miejscu znajdziesz odgrodzony i pilnie strzeżony teren. Możesz ułatwić sobie zadanie, wchodząc do pokoju ochrony (2), gdzie za sprawą komputera wyłączysz wszystkie tutejsze kamery i dowiesz się, gdzie szukać garażu 66, celu tego kontraktu.

Go garażu najprościej dostaniesz się idąc na wprost od wejścia. Po drodze miniesz trójkę ochroniarzy (3), jednak możesz ich zignorować i odbić w prawo. Przy kolejnym rozwidleniu, za pudłami, skręć w lewo i zajmij się tutejszym wrogiem (4). Ułatwi ci to dalszą część zadania.

Podążaj dalej wzdłuż ścieżki (trasę zobaczysz też na mini-mapie) i zakradnij się do garażu (5). Ustaw się możliwie blisko ściany i wejdź w interakcję z komputerem (6), by wgrać na niego złośliwe oprogramowanie.

Gdy proces dobiegnie końca, wyjdź z garażu i wróć dokładnie tą samą trasą, którą tutaj dotarłeś. Gdy tylko opuścisz teren wrogiej bazy, połączy się z tobą Muamar Reyes, fixer który zlecił ci kontrakt i domknie zadanie.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze