Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - gangsterzy, auto i miejski krajobraz na nowych screenach

Gra trafi na Google Stadia.

Przedstawiciele studia CD Projekt Red w związku z rozpoczynającymi się dzisiaj targami Gamescom opublikowali zestaw nowych obrazków z powstającego Cyberpunk 2077.

Screenshoty przedstawiają między innymi Placide'a, wysoko postawionego członka gangu Voodoo Boys. Postać kierowana przez gracza spotka się z przestępcą, by zdobyć cenny czip, nim jednak mężczyzna przekaże towar, poprosi o pomoc w wyeliminowaniu rywali.

Cyberpunk 2077 - nowe screeny
Cyberpunk 2077 - nowe screeny
Cyberpunk 2077 - nowe screeny
Cyberpunk 2077 - nowe screeny

Natomiast inne grafiki prezentują miejskie krajobrazy futurystycznego Night City, w którym osadzono akcję produkcji. Do tego ilustracja jednego z samochodów dostępnych w grze oraz obrazek ukazujący gangstera ze strzelbą.

To jednak nie wszystko, ponieważ poinformowano, że Cyberpunk 2077 pojawi się na Google Stadia. Nie jest jednak jasne, czy produkcja trafi do oferty w dniu premiery na pozostałych platformach sprzętowych - wiadomo, że w usłudze streamingowej ukaże się „wkrótce”.

Cyberpunk 2077 - nowe screeny
Cyberpunk 2077 - nowe screeny
Cyberpunk 2077 - nowe screeny

Jednocześnie opublikowano materiał, w którym deweloperzy ze studia CD Projekt Red opowiadają o kulisach współpracy z internetowym koncernem oraz przybliżają podstawowe założenia projektu.

Gra powstaje w oparciu o „papierowe” RPG Mike'a Pondsmitha. Autor stworzył ponure, choć jednocześnie całkiem barwne i kontrastowe uniwersum. Główny bohater tytułu to najemnik, który chce zrobić karierę w przestępczym światku.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia na PC, PS4 i Xbox One.

Źródło: Facebook

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Następnie: Sony zamierza tworzyć gry nie tylko na PlayStation, ale i PC?

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze