Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Control - Twarz nieprzyjaciela

Spotkanie z bratem. Poszukujemy projektora slajdów.

Jesse Feden, główna bohaterka gry Control, w misji Na straży brata szukała swojego brata Dylana. Dotarła do jego celi, w której go nie zastała. W opisywanym zadaniu w końcu będzie miała okazję spotkać się z nim.

Udaj się do Centralnego kierownictwa, które mieści się w Sektorze kierowniczym.

Porozmawiaj z Arishem (zleci ci zadanie dodatkowe: Starzy znajomi ), którego znajdziesz obok punktu kontrolnego, a także z Emily Pope, która siedzi przy stole w Sali Zarządu.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Dylan; Program „Główny kandydat”; Obrotnica

Wyjdź z Sali Zarządu i wejdź po schodach na górę. W jednym z pomieszczeń, którego pilnują ochroniarze, odnajdziesz Dylana, który znajduje się w szklanej klatce. Porozmawiaj z nim. Po zakończeniu konwersacji otrzymasz kartę dostępu 6. poziomu.

Udaj się do Sektora zamkniętego. Przenieś się do punktu kontrolnego: Logistyka (A) i stamtąd przejdź do działu Ochrony (B). Na górze odnajdź drzwi 6. szóstego poziomu (1) i zejdź po schodach na dół.

Przejdź do pomieszczeń Program „Główny kandydat” (C) i odszukaj pokój P7 (2). Przejdź do kolejnego pomieszczenia i naciśnij przycisk, aby otworzyć drzwi.

Kieruj się do Obrotnicy (D). Odnajdź windę (3) na końcu korytarza. Przywołaj ją i wsiądź do środka. Gdy wysiądziesz, zaatakują cię przeciwnicy. Niedaleko znajduje się punkt kontrolny: Korytarz tranzytowy (E), a za nim Obrotnica (D).

Idź do rozległego pomieszczenia. Przejdź na drugą stronę i wykonaj następujące czynności:

  • zniszcz okrągłe kule przypominające pleść (4), które znajdują się na torach, po jednej i drugiej stronie pomieszczenia.
  • uważaj na poruszający się byt (5) - unikaj go, nie próbuj z nim walczyć!
  • Przejdź do sterowni (7) po schodach, które rozpoczynają się przy wejściu Bridge operator (6).
  • W sterowni (7) naciśnij czerwony przycisk, aby maszyna (obrotnica) ruszyła.

Przypadek WAŚ w Ordinary; Wysypisko w Ordinary

Idź północnym korytarzem i skręć w prawo w korytarz boczny (8). Zejdź po schodach i przejdź przez północny Korytarz tranzytowy (F).

Dotrzesz do pomieszczenia z samolotem. Umieść trzy złote kostki w specjalnych otworach, aby przywrócić zasilanie. Sześciany znajdziesz w głównej sali, a także bocznym w pokoju. Wejdź do windy (9), gdy wznowisz dostawę prądu.

Następnie idź w kierunku Przypadku WAŚ w Ordinary (H). Po drodze natkniesz się na zamkniętą bramę. Otworzysz ją, wciskając czerwony przycisk w bocznym pomieszczeniu. Idź dalej.

Odblokuj punkt kontrolny: Przypadek WAŚ w Ordinary (G). Przejdź do kolejnego pomieszczenia, w którym naciśnij czerwony przycisk. Brama otworzy się, a przed tobą ukaże się makieta miasteczka Ordinary.

Wejdź po schodach na górę i idź do Wysypiska Ordinary (I), gdzie stoczysz finałową walkę tej misji. Wejdź do biura w kontenerze (10) i uruchom komputer. Otrzymasz 3 punkty zdolności.

Następnie: Control - Fińskie tango

Spis treści: Control - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Control - Na straży brata

O autorze

Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze