Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cloud w sukience i powrót starych znajomych w zwiastunie Final Fantasy 7

Materiał potwierdza, że pojawią się nieujawnione do tej pory postacie.

Square Enix opublikowało nowy trailer remake'u Final Fantasy 7. Zwiastun ujawnia, że w grze pojawią się postacie, których obecności do tej pory nie potwierdzono - uwaga więc na lekkie spoilery.

Fani oryginału wiedzą oczywiście, jakich bohaterów mogą spotkać. Nikt nie był jednak pewien, czy niektórych towarzyszy oraz przeciwników twórcy nie wprowadzą dopiero w kolejnej odsłonie.

Warto bowiem przypomnieć, że debiutujący 10 kwietnia na PS4 produkt to tylko pierwsza część remake'u, na który złożą się najprawdopodobniej dwie lub trzy gry.

Na początek otrzymamy wyłącznie opowieść rozgrywającą się w mieście Midgar. W oryginale ukończenie tego fragmentu zajmowało około 6-7 godzin, ale twórcy tak mocno rozbudowali ten etap, że w nowej wersji ma zapewnić on nawet 40 godzin zabawy.

Nowy trailer pokazuje też po raz pierwszy Clouda w sukience - bohater musi w pewnym momencie udawać kobietę, by pomóc znajdującej się w niebezpieczeństwie towarzyszce.

Walka wygląda niezwykle efektownie

Materiał pozwala też posłuchać kolejnej dawki muzyki. Za ścieżkę dźwiękową odpowiada kompozytor od początku związany z Final Fantasy - Nobuo Uematsu. Stworzył on też muzykę w oryginalnej wersji.

Następnie: Byli członkowie BioWare pracują nad RPG w realiach sci-fi - z naciskiem na fabułę i wybory

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły