Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Final Fantasy 7 Remake - drugą część zobaczymy jeszcze w tym roku

Potwierdza producent.

Producent Final Fantasy 7 Remake zapowiedział, że w tym roku - w miarę możliwości - zostanie oficjalnie zapowiedziana druga część gry.

Jak podaje serwis VGC, producenta remake'u - Yoshinori Kitsane - podczas okolicznościowej transmisji na żywo zapytano, czy w tym roku doczekamy się zapowiedzi kontynuacji.

- Myślę, że tak. Obchodzimy 25. rocznicę premiery Final Fantasy 7 - powiedział. - Chcemy to uczcić i podekscytować fanów, więc w ciągu najbliższych 12 miesięcy planujemy udzielić więcej informacji.

Przypomnijmy, że akcja Final Fantasy 7 Remake kończy się po opuszczeniu przez bohaterów miasta Midgar, a więc obejmuje jedynie część fabuły oryginału. Historia została jednak znacznie rozbudowana.

Podczas tej samej transmisji zapowiedziano również mobilną grę Ever Crisis, ukazującą w skrócie wydarzenia z siódmej odsłony serii oraz tytułów pobocznych.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze